DOLAR 9,3119-0.26%
EURO 10,8622-0.02%
ALTIN 532,750,57
BITCOIN 5790531,93%
İstanbul
16°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Liderlik ve Öz Güvenin Adresi Bir ‘Koç’ Olduğunu Öğrenince Hiç Şaşırmayacağınız Oyuncular

Liderlik ve Öz Güvenin Adresi Bir ‘Koç’ Olduğunu Öğrenince Hiç Şaşırmayacağınız Oyuncular

ABONE OL
Ekim 11, 2021 23:51
Liderlik ve Öz Güvenin Adresi Bir ‘Koç’ Olduğunu Öğrenince Hiç Şaşırmayacağınız Oyuncular
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Koç burcu deyince aklınıza gelen öz güven, liderlik, cesaret, bencillik ve yetenek gibi şeyler değil mi? Sanki bu özellikler birilerinde vücut bulmuş gibi.

1. Ezgi Mola Koç burcunun ateşini, hareketliliğini, enerjisini yansıtmıyor mu? Hiç söylemesek de tahmin ederdiniz bence.

29 Mart

2. Ateş demişken… Koçların o kendine has havası, yıllar geçse de etkisi geçmeyen auraları sanki Nurgül Yeşilçay'da vücut bulmuş…

26 Mart

3. Kıpır kıpırdırlar. Enerjik yapılarını doğru yönlendirebilirlerse çok üretkendirler Bensu Soral gibi. Kısa süre içerisinde yapmadığı kalmadı, arı gibi arı.

23 Mart

4. Heyecanlıyla, kararlılığıyla, kitleleri harekete geçirebilmesiyle doğal liderdir Koç. Yılmaz Güney de çok iyi bir örneği.

1 Nisan

5. Sadece asabiyetle, hüküm sürdürmeyle de değil. Eğer komik bir mizacı varsa bir Koç o ortamı kendi eğlencesiyle domine eder Ufuk Özkan gibi.

11 Nisan

6. Erkeklerinde doğal bir karizma vardır. Yetenekle birleştiğinde Kadir İnanır gibi bir efsaneye dönüşürler.

15 Nisan

7. Size bakarken asla gözlerini kaçırmazlar, gülerek büyük bir öz güvenle bakarlar. İçinizi ısıtırlar, tıpkı Sadri Alışık gibi.

5 Nisan

8. Lider ruhları birçok iş alanında önlerini açar. Bir işle duramaz, birçok şeye girişirler. Hem oyunculuk, hem yönetmenlik, hem yapımcılık yapan ve Yeşilçam'ı domine eden Kartal Tibet gibi.

27 Mart

9. Kendilerini dinletmeyi ve ön plana bir şekilde çıkabilmeyi bilirler. Ufacık rolünü arşa taşıyan Nursel Köse gibi.

29 Mart

10. Kendilerine o kadar güvenirler ki, onlara ait hiçbir şeyden utanmayı akıllarından bile geçirmezler. Başkaları beyazlarını gizleyedursun, Özge Özpirinçci cesurca bunu paylaşacak.

1 Nisan

11. Utanmak demişken… Bazen fazla öz güvenli olup soyuna da bilirler, hatta birden fazla kez soyunabilirler Emre Altuğ misali:)

14 Nisan

12. Ama aşırı öz güveni, bencilliği pek sevilmez. Biraz ukala bulunabilir. Birini hatırlattı mı, belki Okan Bayülgen'i?

23 Mart

13. Köpürdüklerinde önlerinde durmak imkansız. Genelde iridirler ama ufak tefek de olsalar öyle bir hava verirler ki yüzleri ne kadar sevimli bile olsa sinirlendiklerinde parampirçik edebilirler gibi gelir. Zeki Alasya da öyle değil mi?

18 Nisan

14. Ama yaşça sizden büyük olanlarına direkt abi / abla diyesiniz gelir. Barış Falay'a bencil diyemeyiz ama bir Koç o bencilliğine rağmen güçlü duruşuyla sizi kendine çeker.

9 Nisan

15. Furkan Andıç'a baktığınızda bile tokalaşmak için karne almanız gerekiyor gibi hissettiniz değil mi, alın size Koç erkeği.

4 Nisan

16. İsterlerse sıcak bir kişiliğe sahip olsunlar, Nihal Yalçın gibi ilk bakışta bir tırstığınız kişilerdir.

29 Mart

17. Yeteneğinin, ne kadar iyi olduğunun farkında olan bir Koç'un önünde duramazsınız. Yüzünde hep o müstehzi bakış vardır Ali Atay gibi.

20 Nisan

18. Her şeyden önce de o serseri serbest stil, o iplemez tavır… Yiğit Özşener süper bir Koç erkeği örneği, karizmasıyla bunu kanıtlıyor.

6 Nisan

19. Hele Murat Yıldırım gibi yakışıklıysa o zaman tam bir yıldız. Çünkü zaten doğuştan edindiği avantaj onu bambaşka yerlere taşır.

13 Nisan

20. İpek Bilgin galiba Koç burcunun ta kendisi. O sağlam duruşuna bakınca bile saygı duymaktan nefesiniz kesilir gibi oluyor.

24 Mart

BONUS: Anti-tezimiz Binnur Kaya! Utangaçlığını, topluluk önündeki rahatsızlığını biliyoruz. Herhalde oyunculuk yaparken mükemmel biri olması çok içeride bir yerde bir patlama yaşaması olsa gerek.

19 Nisan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.